↓ Skip to Main Content
Home Archive for Classic Rock
Category: Classic Rock

Gjo Dezormo - Ca Nou Ka Acheté Local (Vinyl)

Posted on by Vudogore Posted in Classic Rock 8 Comments ↓
8 comments on “ Gjo Dezormo - Ca Nou Ka Acheté Local (Vinyl)
 1. Danos says:
  6 gjërat që çdo djalë ka nevojë nga nëna e tij. 6 gjërat që çdo djalë ka nevojë nga nëna e tij. Djemtë kanë një marrëdhënie të ngrohtë me nënën e tyre. Është e natyrshme që një djalë të dojë të jetë afër saj dhe ta mbrojë atë. Për djemtë, nëna e tyre është gruaja më e bukur dhe më e përsosur në botë.
 2. Fausho says:
  Vinyl and CD 1 – of Prev; 1; 2; 3; Next; Jump to; Genre. Show. Cat# Artist Title (Format) Label Cat# Country Year; 3A Les Vickings De La Martinique: La Leçon De Choses ‎ (LP, Album) 3A Production Gjo Dezormo: Ca Nou Ka Acheté Local.
 3. Goltizragore says:
  Aug 14,  · Një ditë një grup adoleshentësh po e kalonin mëngjesin në plazh, kur njëri prej tyre, një djalë i ri 18 vjeç, papritmas vërejti një burrë të moshuar të shtrirë në diell pak më tej. Për t’u dukur i shkathët para shokëve të tij dhe për të bërë gallatë, djaloshi merr guximin dhe niset drejt zotërisë së.
 4. Shagore says:
  Një gjuhë një komb të muzikojmë së bashku. /07/25 - Shkolla e Kitarës “Vihuela”, nga Prishtina për të dytin vit radhazi mbajti koncert në Muzeun Kombëtar “Jusuf Gërvalla”, në Dubovik, për nderë të Ditëve të Diasporës.
 5. Zukora says:
  Consultez des crédits, des avis, des pistes et achetez la référence Vinyl de Ca Nou Ka Acheté Local sur Discogs. Label: 3A Production - 3A ,3A Production - 3 A • Format: Vinyl 7 Gjo Dezormo - Ca Nou Ka Acheté Local (Vinyl) | Discogs.
 6. Sar says:
  Në përgjithësi, ka dy mënyra për të marrë pa pagesë muzikë për pajisje Android. Ju mund të parë të muzikë shkarko pa pagesë në kompjuter, i cili dëshmon të jetë shumë më e lehtë dhe pastaj të transferuar muzikë të pajisjeve Android.
 7. Kazragal says:
  View all records by Gjo Dezormo for sale on CDandLP in LP, CD, 12inch, 7inch format.
 8. Nikozshura says:
  Historia që e ka çelur edicionin e dytë të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, ka qenë ajo e Gersit, djaloshit të vogël që u qëllua me armë gjatë një loje me bashkëmoshatarët. Rasti i tij preku shumë shqiptarë të thjeshtë e personazhe të njohur, mes tyre edhe Lorik Canën. Programi i drejtuar nga [ ].
Top